Galerie zdjęć

Galerie zdjęć (8)

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w ul. Metalowej w Stargardzie Szczecińskim.

Budowa sieci wodociągowej, kanalizacyjnej w miejscowości Kobylanka - Jęczydół - Morzyczyn gm. Kobylanka. Budowa sieci wodociagowych i kanalizacyjnych grawitacyjno - tłocznych wraz z przyłączami do 127 działek budowlanych.

Prace ziemne wykonywane w rach rozbudowy szpitala im. Alfreda Sokołowskiego w Szczecin Zdunowie

Ochrona wód j. Miedwie poprzez budowę sieci kanalizacyjnej i przebudowę oczyszczalni ścieków w aglomeracji Stargard Szczeciński - Budowa kanalizacji sanitarnej w Grzędzicach - Gmina Stargard Szczeciński.

Wymiana sieci wodociągowej wraz z przyłączami w ciągu ul. Szczecińskiej w Stargardzie. Prace były prowadzone ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo ruchu pieszych i pojadów samochodowych.

Wymiany sieci wodociągowej wraz z przyłączami w ciągu ul. Mickiewicza w Stargardzie. Prace prowadziliśmy w sposób nie powodujący przerw w dostawie wody i nie wstrzymując ruchu mieszkańców w okresie letnim 2010r.

Budowa zakładu produkcji oleju odśluzowanego z rzepaku w Nowogardzie. Budowa sieci 2wodociagowej, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji przemysłowej, kanalizacji deszczowej wraz z rozsączaniem. Na zdjęciach przygotowywanie i układanie skrzynek rozsaczajacych.

Nasza firma świadczy również usługi naprawcze. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z usuwania awarii sieci wodociągowej na placu hurtowym w Stargardzie.